ClickMeLive mobil uygulaması ClickMeLive Teknoloji Yazılım A.Ş. tarafından geliştirilen bir e-ticaret pazaryeridir. Online video alışveriş platformu olmayı hedefleyen ClickMeLive, App Store (iOS) ve Google Play (Android) uygulama dükkanlarından gerekli yazılım sürümlerini karşılayan telefonlara indirildikten sonra çalışmaktadır.

Uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra canlı yayınlarda veya uygulama içindeki ürünleri inceleyerek beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyip güvenli ödeme sonrası alışverişler gerçekleştirebilirsiniz.

ClickMeLive web sitesinden henüz alışveriş seçeneği yoktur.

ClickMeLive mobil uygulamasında yapacağınız alışverişiniz için, bir Türkiye İş Bankası iştiraki olan MokaPos güvenli ödeme sistemi kullanılmaktadır.

Kurumsal firma veya şahıs firması olan tüm işletmeler, gerekli şartları taşımak koşuluyla ClickMeLive mobil uygulamasında satış yapabilir. Detaylar için info@clickmelive.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Ürün tanıtım videolarında görev almak üzere prodüksiyon ekibimizle görüşmek için info@clickmelive.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

ClickMeLive uygulamasında satın almış olduğunuz tüm ürünler için ödeme, kargo, iade, kutu içeriği gibi tüm konularda hesabım sayfanızdan ve info@clickmelive.com adresine mesaj göndererek cevap alabilirsiniz.

ClickMeLive uygulama tanıtım videosunu izlemek için tıklayın.